![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΓΡΕΒΕΝΩN: Συλλυπητήριο μήνυμα
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/06/kordela.jpg)
Ο αδόκητος χαμός του αγαπητού φίλου και ανθρώπου της αυτοδιοίκησης, π. Δήμαρχου Δεσκάτης, Ν. Μίγκου, μας γεμίζει θλίψη. Εύχομαι θερμά συλλυπητήρια στην οικογένεια του εκλιπόντος. Ο Θεός να αναπαύει την ψυχή του και να χαρίζει δύναμη στην οικογένειά του.
Ο Αντιπεριφερειάρχης Π.Ε. Γρεβενών
Ευάγγελος Σημανδράκος
- Προηγούμενο Κάηκε η γλώσσα σου; ΑΥΤΑ είναι 3 κόλπα για να ανακουφιστείς αμέσως…
- Επόμενο Συνελήφθη 30χρονος υπήκοος Τουρκίας σε περιοχή των Γρεβενών διότι εκκρεμούσε σε βάρος του Ερυθρά Αγγελία Διεθνών Αναζητήσεων για κλοπή με την χρήση συστημάτων πληροφόρησης