![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Υπό κατάληψη το Α΄ Λύκειο Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2016/11/-ΛΎΚΕΙΟ-ΓΡΕΒΕΝΩΝ-e1478514698879.png)
Υπό κατάληψη βρίσκεται το Α’ Λύκειο Γρεβενών από τους μαθητές. Οι μαθητές δηλώνουν πως θα συνεχίσουν την κατάληψη εάν συνεχιστεί η έλλειψη θέρμανσης όπως και η απουσία κυλικείου για τη εξυπηρέτηση των μαθητών.
Στο μεταξύ από τις το 12 το μεσημέρι ανακοινώθηκε κατάληψη και στο Β’ Λύκειο Γρεβενών.
- Προηγούμενο ΕΟΠΥΥ: Από σήμερα νέο όριο διαγνωστικών εξετάσεων
- Επόμενο ΟΑΕΔ: Έναρξη ηλεκτρονικής υποβολής αιτήσεων για το Πρόγραμμα Επιδότησης Διακοπών Εργαζομένων, Ανέργων με Επιταγή Κοινωνικού Τουρισμού έτους 2016-2017