![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Σχόλιο: Ο κορωνοϊος στον Δήμο Δεσκάτης
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2020/11/nosokomeiogrevenon-1.jpg)
Σχόλιο: Ο κορωνοϊος στον Δήμο Δεσκάτης
Ο Δήμος Δεσκάτης πληρώνει ακριβά, όχι μόνον την απερισκεψία ή την ανοησία κάποιων δημοτών, αλλά κυρίως τον μηδενικό έλεγχο των αρμόδιων υπηρεσιών (Αστυνομία κ.λ.π)
Οι πληροφορίες από απλούς δημότες είναι πράγματι ενδιαφέρουσες … από κάθε άποψη. <<Ποιος έλεγχος; Ούτε παρατηρήσεις..>> ή <<θεωρούσαν ορισμένοι ανοησίες τα περί κορωνοϊού και λειτουργούσαν αντίθετα με τις οδηγίες…>>
Σε κάθε περίπτωση σήμερα στο Νοσοκομείο Γρεβενών νοσηλεύονται τριάντα πολίτες από την περιοχή της Δεσκάτης και καθημερινά το ΕΚΑΒ μεταφέρει και άλλους .
Το Νοσοκομείο Γρεβενών δεν διαθέτει πλέον ούτε ένα κρεβάτι ενώ δυο διασωληνωμένοι βρίσκονται στον <<αέρα>>. Ψάχνουν νοσοκομείο για να διακομιστούν.
Αυτά για την ώρα. Δυσάρεστες ειδήσεις αλλά ικανές να μας προβληματίσουν.
GrevenaMedia
- Προηγούμενο Μπόλονι: Στον ΠΑΟΚ ήταν πετυχημένος ή… αποτυχημένος;
- Επόμενο ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ ΣΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ ΔΑΔΑΛΗ