![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Διοργάνωση συνεστίασης από τον Σύλλογο Σαμαριναίων Κοζάνης ”Η Αγία Παρασκευή”
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2022/06/Eikona_Samarinaioi.jpg)
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Ο Φιλοπροοδευτικός Σύλλογος Σαμαριναίων Κοζάνης «Η ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ», διοργανώνει συνεστίαση για τα μέλη και τους φίλους του την Κυριακή 05/06/2022 το μεσημέρι σε κέντρο εστίασης στην Κοζάνη. Όσοι επιθυμούν να παρευρεθούν, παρακαλούνται να δηλώσουν συμμετοχή έως την Τετάρτη το βράδυ στα τηλέφωνα: 6946 812 584 και 6973 295 222.
Σας περιμένουμε.
Το Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου
- Προηγούμενο Τέλος από σήμερα η μάσκα, αλλά όπου υπάρχει συνωστισμός τη χρησιμοποιούμε -Τι είπε για την 4η δόση
- Επόμενο Μνημόνιο Συνεργασίας μεταξύ ΔΕΣΦΑ, Πανεπιστημίου Δυτικής Μακεδονίας και ΕΚΕΤΑ για δράσεις σε θέματα εκπαίδευσης, κατάρτισης, έρευνας και επιχειρηματικότητας