![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ανοιχτή συζήτηση την Πέμπτη 15 Ιουλίου από την Νομαρχιακή Επιτροπή Γρεβενών του Τ.Ε.Ε.-Τ.Δ.Μ.
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2017/04/7148038b-tee-ditikis-makedonias-e1522663400543.jpg)
Η Νομαρχιακή Επιτροπή Γρεβενών του Τ.Ε.Ε.-Τ.Δ.Μ., προσκαλεί τα μέλη της σε ανοικτή συζήτηση την Πέμπτη, 15 Ιουλίου 2021, στην εξοχική ταβέρνα Ακραίον, σε συνάντηση εργασίας με τη συμμετοχή του προέδρου της Διοικούσας Επιτροπής του ΤΕΕ/ΤΔΜ κ. Σιλλύρη Ν. και μελών της.
Ώρα εκδήλωσης: 19:15
Κατά τη συνάντηση θα τηρηθούν τα προβλεπόμενα μέτρα για τον περιορισμό της διάδοσης του COVID – 19
Με τιμή
Ο πρόεδρος
Αλέκος Ντούνας
Ηλεκτρολόγος Μηχανικός
- Προηγούμενο Άνοιξε ξανά η πλατφόρμα για το επίδομα θέρμανσης
- Επόμενο Eπιμελητήρια και Εμπορικοί Σύλλογοι. Οι θεσμοί στήριξης και προάσπισης των συμφερόντων Επαγγελματιών και Εμπόρων *Του Γιάννη Κ. Παπαδόπουλου π. Δημάρχου Αγίου Κοσμά