![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Κλειστή για 2 μέρες η γέφυρα του Πόρου
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2014/09/poros.jpg)
Το γραφείο του Αντιπεριφερειάρχη Γρεβενών σας ενημερώνει ότι την Τρίτη 23 Σεπτεμβρίου 2014 και την Τετάρτη 24 Σεπτεμβρίου 2014, από τις 8:00 π.μ. έως τις 8:00 μ.μ., θα πραγματοποιούνται εργασίες στην Γέφυρα του Πόρου για τις οποίες απαιτείται η διακοπή κατά διαστήματα, της κυκλοφορίας.
Συγκεκριμένα θα διακόπτεται η κυκλοφορία για μισή ώρα και στην συνέχεια θα επανέρχεται. Η ανωτέρω διαδικασία θα επαναλαμβάνεται καθ’ όλη την διάρκεια της Τρίτης και της Τετάρτης.
Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να απευθύνεστε στο τηλ. 24623-53251 αρμόδιος υπάλληλος κ. Χρήστος Βενέσης.
- Προηγούμενο Δρομείς… της Περιφέρειας : Ολοκληρώθηκαν οι εκδηλώσεις
- Επόμενο video: Ο Αντιπεριφερειάρχης Γρεβενών και ο Αντιπεριφερειάρχης Αγροτικής Ανάπτυξης στην 30η Εμποροβιοτεχνική Έκθεση Κοίλων