![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Έκθεση έργων τέχνης από τον Γρεβενιώτη , Στέργιο Γιαννούλα
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2014/04/ualassa.jpg)
Έργα τέχνης με θέμα τη θάλασσα παρουσιάζει ο συντοπίτης μας Στέργιος Γιαννούλας, Αγιογράφος- Ζωγράφος , στο κέντρο πολιτισμού. Η παρουσίαση των έργων άρχισε στις 12/4/2014 και ολοκληρώνεται την Κυριακή του Θωμά 27/04/2014.
- Προηγούμενο Ευρωεκλογές και Αυτοδιοικητικές Εκλογές – Του Δ. Πρίντζα
- Επόμενο Έξι προγράμματα για τη στήριξη 109.000 ανέργων μετά το Πάσχα (πίνακες)