![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ξεκινάει η λειτουργία του Δημοτικού Κολυμβητηρίου Πτολεμαΐδας
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2020/06/909.jpg)
Κατόπιν της έκδοσης των υπ’ αρ. : Δ1α/ΓΠ.οικ. 33464/30.5.2020 (Β’ 2086) και Δ1α/ΓΠ.οικ. 33465/31.05.2020 Κοινών Υπουργικών Αποφάσεων, σας ενημερώνουμε πως από σήμερα Δευτέρα 1 Ιουνίου 2020 ξεκινάει η λειτουργία του Δημοτικού Κολυμβητηρίου Πτολεμαΐδας, για όλα τα τμήματα και χωρίς ηλικιακό περιορισμό.
Η επαναλειτουργία του Κολυμβητηρίου θα γίνει με νέα ωράρια, καθώς και με την απόλυτη τήρηση των προβλεπόμενων κανόνων υγιεινής προς περιορισμό της διασποράς του κορωνοϊού COVID-19.
Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να καλείτε την γραμματεία του Δημοτικού Κολυμβητηρίου Πτολεμαΐδας στο τηλέφωνο : 2463080030.
- Προηγούμενο Ψήφισμα από την Κοινότητα Σμίξης για την έλευση των προσφύγων
- Επόμενο Συνελήφθη 19χρονος σε περιοχή της Κοζάνης για παράβαση νομοθεσίας περί ναρκωτικών