![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Το νέο Δ.Σ. της ΕΛΜΕ Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2024/05/149385237_3700808346670434_6608231824643268957_n-e1714543970390.jpg)
Την Τρίτη 30 Απριλίου 2024 πραγματοποιήθηκε η συνεδρίαση των εκλεγέντων στις 23/4/2024 μελών του Δ.Σ. της ΕΛΜΕ Γρεβενών, με θέμα τη συγκρότηση σε σώμα του νέου Διοικητικού Συμβουλίου.
Η σύνθεση του νέου Διοικητικού Συμβουλίου της ΕΛΜΕ Γρεβενών μετά τη συγκρότησή του σε σώμα έχει ως εξής:
Πρόεδρος – Σιούμπουρας Ευάγγελος
Αντιπρόεδρος – Πόραβος Θεολόγος
Γεν. Γραμματέας- Μούτος Στέργιος
Ταμίας- Αμανατιάδης Χρήστος
Μέλος- Γούλας Αντώνιος
- Προηγούμενο Καλό Μήνα… *Του Ευθύμη Πολύζου
- Επόμενο Καμπάνια Ενημέρωσης για τις Δράσεις Ενίσχυσης και Προώθησης της Επιχειρηματικότητας σε περιοχές Δίκαιης Αναπτυξιακής Μετάβασης στην Περιφέρεια Δ. Μακεδονίας και Μεγαλόπολης