![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Το μήνυμα του Θεόδωρου Καρυπίδη για την έναρξη των Πανελλαδικών Εξετάσεων
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2016/12/karipidis-e1480969608786.jpg)
Με αφορμή την έναρξη των Πανελλαδικών Εξετάσεων εισαγωγής στα Ελληνικά Πανεπιστήμια, στις Ανώτερες Σχολές και στις Σχολές των Σωμάτων Ασφαλείας , στις 6 Ιουνίου για τα ΕΠΑΛ, και την Παρασκευή 7 Ιουνίου για τα Γενικά Λύκεια θα θέλαμε να ευχηθούμε ολόψυχα ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ σε όλες/ους τους συμμετέχοντες.
Θεόδωρος Καρυπίδης
Γραφείο Τύπου ΑΝΑΤΡΟΠΗΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ
- Προηγούμενο Ανακοίνωση Κερασοπαραγωγών Αμυγδαλεών Γρεβενών
- Επόμενο Ευχαριστήριο Αντιπεριφερειάρχη σε όλους όσους συμμετείχαν στην εκλογική διαδικασία