![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Συμμετοχή των αθλητών του Αθλητικού Συλλόγου Αντισφαίρισης Γρεβενών στο βαθμολογούμενο πρωτάθλημα Junior Ε3
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2020/01/8.jpg)
Συμμετοχή των αθλητών του Α.Σ.Α.Γ. στο βαθμολογούμενο πρωτάθλημα JUNIOR Ε3 της Γ΄ Ένωσης Αντισφαίρισης Σωματείων Κεντροδυτικής Μακεδονίας στην Πτολεμαΐδα. Ολοκληρώθηκε την Κυριακή 26 Ιανουαρίου το πρώτο για την αγωνιστική περίοδο 2020 βαθμολογούμενο πρωτάθλημα junior Ε3 για αγόρια και κορίτσια 12 ετών της Γ΄ Ένωσης Αντισφαίρισης Σωματείων Κεντροδυτικής Μακεδονίας το οποίο ξεκίνησε το Σάββατο 25 Ιανουαρίου στον Όμιλο Αντισφαίρισης Πτολεμαΐδας.
Τον Αθλητικό Σύλλογο Αντισφαίρισης Γρεβενών εκπροσώπησαν τα κορίτσια Λέτσιου Μαρία,Μήτσαλου Ερμιόνη , Ρόβα Κλειώ , Σαμαρά Εβελίνα και τα αγόρια Κύρκος Ανδρέας και Κύρκος Ζήσης οι οποίοι φτάσανε στη φάση των 16. Νικητές στα κορίτσια ήταν η Πετσούλα Φωτεινή από το ΟΑ Δεσκάτης και στα αγόρια ο Γακόπουλος Ραφαήλ από τον ΣΑ Καστοριάς ΠΡΩΤΕΑΣ.Η Διοίκηση του Συλλόγου συγχαίρει τους αθλητές και ευχαριστεί τον Όμιλο Αντισφαίρισης Πτολεμαΐδας για την άψογη διοργάνωση.
- Προηγούμενο Εκδήλωση – συζήτηση με θέμα την Κοινωνική Ασφάλιση σήμερα Δευτέρα 27 Ιανουαρίου
- Επόμενο Κοπή πρωτοχρονιάτικης πίτας του Συλλόγου Εργαζομένων Α/θμιας Τοπικής Αυτοδιοίκησης του Νομού Γρεβενών