![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ορκωμοσία στο ΤΕΙ Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2018/11/b32a87f9-20181127_115352-e1543390497311.jpg)
“Στον καιρό των μνημονίων κρατήστε τον κόπο μέχρι να φτάσετε εδώ αλλά και τον κόπο αυτών που σας στήριξαν μέχρι αυτό το σημείο. Το σπουδαίο είναι να μην γίνουμε α-μνήμες, δηλαδή χωρίς μνήμη”. Με αυτά τα λόγια χαιρέτησε ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Γρεβενών κ. Δαβίδ, τους νέους διπλωματούχους του ΤΕΙ Γρεβενών, στο κατάμεστο αμφιθέατρο και μέσα σε γιορτινή ατμόσφαιρα.
- Προηγούμενο Ανακοίνωση από την Ιερά Μητρόπολη Γρεβενών για τις κατηγορίες που δέχτηκε
- Επόμενο Πρώτη επίσημη παρουσίαση του συνδυασμού του Ευάγγελου Σημανδράκου στις 12 Δεκεμβρίου