![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Όνειρο θερινής νυκτός *Του Τάκη Ζολώτα
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2016/02/11218874_842088049244550_8303019461870702713_n-e1456684141405.jpg)
Σάρωσε την αγορά το καταναλωτικό κοινό των Γρεβενών προκειμένου να προμηθευθεί τα αναγκαία είδη εν όψει της Τσικνοπέμπτης,,,,,,,,,,,κρέατα , ζαρζαβατικά , οινοπνευματώδη εξαφανίστηκαν από τα ράφια των καταστημάτων , ενώ η πλειοψηφία δήλωσε ευθαρσώς ότι θα προτιμήσει την κοσμική έξοδο σε καταστήματα εστίασης,,,,αυτά κάποτε , την εποχή των παχέων αγελάδων,,,,,αύριο , λόγω των ισχνών , θα επικαλεστούμε την παροιμιώδη φράση ´´ μπάμπου κλούρα ´´,,,,,,
- Προηγούμενο Εκατοντάδες Γρεβενιώτες συνόδευσαν την Χρύσα στην τελευταία της κατοικία
- Επόμενο Καλό κατευόδιο, πατέρα μας…