![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ο ετήσιος χορός του Κυνηγετικού Συλλόγου Δεσκάτης
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2024/03/5303e115-22f6-46aa-b756-aa3c17ff3b0c.jpg)
Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε ο ετήσιος χορός του Κυνηγετικού Συλλόγου Δεσκάτης την Κυριακή 17-03-2024. Στην εκδήλωση παρευρέθηκαν οι εκπρόσωποι του Δήμου Δεσκάτης, καθώς και ο Βουλευτής του Νομού Γρεβενών κ. Ιωάννης Γιάτσιος.
Γραφείο Τύπου Δημάρχου
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2024/03/e7e26c27-cf39-4f1f-83c1-e269dedfdbb1-1-1024x461.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2024/03/363b8321-b472-43cd-ac43-681545a17b31-1024x461.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2024/03/521fdf76-9620-4030-a339-d7f4da819db1-1024x461.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2024/03/b96469e2-89b4-4754-a411-8063159b20d9-1024x461.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2024/03/fa1fc5f4-f792-44e2-a0df-fe3562bca35e-1024x461.jpg)
- Προηγούμενο St. Patrick’s Day Festival: Ευχαριστήριο μήνυμα
- Επόμενο Εορτολόγιο: Σήμερα γιορτάζει η αγία Δροσίς