![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Νίκη των κορασίδων του Αστέρα Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2017/01/logo-asteras-grevenon-e1484946310198.jpg)
Νέα εξαιρετική εμφάνιση και δεύτερη συνεχόμενη νίκη για τις κορασίδες του Αστέρα Γρεβενών στο πρωτάθλημα του γ’ ομίλου της Ε.Σ.ΠΕ.Μ. στο κατάμεστο από κόσμο, κλειστό γυμναστήριο της πόλης.
Η ομάδα μας επικράτησε εύκολα με 3-1 (20-25, 25-12, 25-20, 25,20) τον Γ.Σ.Γρεβενών, με πολύ καλή απόδοση και με εξαίρεση το πρώτο σετ, δεν άφησε κανένα περιθώριο στον αντίπαλο της.
Για τον Αστέρα Γρεβενών αγωνίσθηκαν: Β.Τζιουβάρα, Ε.Παναγιωτίδου, Χ.Κολύδα, Β.Χάτσιου, Δ.Τριμήντζιου, Ε.Χατζηγεωργιάδου, Ε.Καραγιάννη, Γ.Καραγιάννη, Φ.Γεροντίδου, Ι.Αμανατιάδου, Ε.Τσουκαλά.
Συγχαρητήρια σε όλες τις αθλήτριες του Αστέρα για την σπουδαία νίκη.
Αστέρας Γρεβενών
- Προηγούμενο Τι είπε στην ομιλία του στα Γρεβενά ο Υπουργός Βαγγέλης Αποστόλου. Σε τι αναφέρθηκαν αγρότες και φορείς του Νομού
- Επόμενο “Στήριξη στους κτηνοτρόφους που υπέστησαν ζημιές από την κακοκαιρία” η δέσμευση του Βαγγέλη Αποστόλου από τη Δεσκάτη