email επικοινωνίας

Ακούστε εδώ Ράδιο Γρεβενά – 101.5

POTIKA MYRTO
ΤΑΞΙ
Τζιόβας Ανδρέας
Loco delivery
ΥΓΡΑΕΡΙΟ

Ράδιο Γρεβενά Συνεντεύξεις

ΕΙΕΤ
Ράδιο 101.5

Grevenamedia @facebook

Ζιώγας
tsiarsiotis
Ανταλλακτικά αυτοκινήτων
ΙΩΑΝΝΑ

Κατηγορίες

Καταρτήθηκαν οι 4 όμιλοι της νέας Γ’ Εθνικής

Στους τρεις ομίλους που αποτελούνται από 15 σωματεία θα υποβιβαστεί μόλις μία (1) ομάδα και από τον 2ο όμιλο των 16 ομάδων θα σημειωθούν δύο (2) υποβιβασμοί.

Επιπλέον η Εκτελεστική Επιτροπή της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας κατά τη σημερινή της συνεδρίαση έλαβε τις παρακάτω αποφάσεις.

Επικυρώθηκε η απόφαση της τιμωρίας της ΕΠΣ Χαλκιδικής και σωματείων που προσέφυγαν στα πολιτικά δικαστήρια, η οποία είχε ληφθεί από την Επιτροπή Εκτάκτων Θεμάτων.

Να πραγματοποιηθεί η σύγκλιση της Γενικής Συνέλευσης των Ενώσεων-μελών της ΕΠΟ την 1η Οκτωβρίου στη Γεωργιούπολη Χανίων για την εκλογή νέου προέδρου, νέας Εκτελεστικής Επιτροπής και της Επιτροπής Ελέγχου και Συμμόρφωσης.

Ορίστηκε η περίοδος εγγραφών άνεργων επαγγελματιών ποδοσφαιριστών από την 1η έως την 9η Σεπτεμβρίου 2016.

Ο Μιχάλης Τζανόπουλος ορίστηκε ως αναπληρωτής εκπρόσωπος της ΕΠΟ στη Super League.

Ιδού 4 όμιλοι της Γ’ Εθνικής Ερασιτεχνικής Κατηγορίας για τη σεζόν 2016-2017:


1ος όμιλος (15 ομάδες)

1.Δόξα Προσκυνητών (ΕΠΣ Θράκης)

2.Ορφέας Ξάνθης (ΕΠΣ Ξάνθης)

3.ΑΟ Καβάλα (ΕΠΣ Καβάλας)
4.Νέστος Χρυσούπολης (ΕΠΣ Καβάλας)

5.Δόξα Δράμας (ΕΠΣ Δράμας)

6.Απόλλων Παραλιμνίου (ΕΠΣ Σερρών)

7.ΑΟ Καρδίας (ΕΠΣ Μακεδονίας)

8.ΑΠΕ Λαγκαδά (ΕΠΣ Μακεδονίας)

9.Απόλλων Καλαμαριάς (ΕΠΣ Μακεδονίας)
10.Καμπανιακός (ΕΠΣ Μακεδονίας)

11.Αλμωπός Αριδαίας (ΕΠΣ Πέλλας)

12.Νάουσα (ΕΠΣ Ημαθίας)

13.Εορδαϊκός (ΕΠΣ Κοζάνης)

14.Μακεδονικός Φούφα (ΕΠΣ Κοζάνης)

15.ΑΕ Ποντίων (ΕΠΣ Γρεβενών)

2ος όμιλος (16 ομάδες)

1.Αστέρας Πετρίτη (ΕΠΣ Κέρκυρας)

2.Θεσπρωτός (ΕΠΣ Θεσπρωτίας)

3.Εθνικός Φιλιππιάδας (ΕΠΣ Πρέβεζας/Λευκάδας)

4.Τηλυκράτης Λευκάδας (ΕΠΣ Πρέβεζας/Λευκάδας)

5.ΑΕ Καραϊσκάκης (ΕΠΣ Άρτας)

6.Αμβρακία Κωστακιών (ΕΠΣ Άρτας)

7.Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου (ΕΠΣ Τρικάλων)

8.Απόλλων Λάρισας (ΕΠΣ Λάρισας)

9.Νίκη Βόλου (ΕΠΣ Θεσσαλίας)

10.Ολυμπιακός Βόλου (ΕΠΣ Θεσσαλίας)

11.Ρήγας Φεραίος (ΕΠΣ Θεσσαλίας)

12.Αχιλλέας Νεοκαισάρειας (ΕΠΣ Πιερίας)

13.Διαγόρας Σεβαστής (ΕΠΣ Πιερίας)

14.Πιερικός (ΕΠΣ Πιερίας)

15.Πύδνα Κίτρους (ΕΠΣ Πιερίας)

16.ΑΕ Ιστιαίας (ΕΠΣ Εύβοιας)

3ος όμιλος (15 ομάδες)

1.ΑΟ Χαλκίδας (ΕΠΣ Εύβοιας)

2.Θήβα (ΕΠΣ Βοιωτίας)

3.Αιολικός (ΕΠΣ Λέσβου)

4.ΑΟ Ζευγολατιού (ΕΠΣ Κορινθίας)

5.ΑΟ Λουτράκι (ΕΠΣ Κορινθίας)

6.Αχαϊκή (ΕΠΣ Αχαΐας)

7.Παναχαϊκή (ΕΠΣ Αχαΐας)

8.Αστέρας Αμαλιάδας (ΕΠΣ Ηλείας)

9.ΠΑΟ Βάρδας (ΕΠΣ Ηλείας)

10.Δόξα Μεγαλόπολης (ΕΠΣ Αρκαδίας)

11.Παναρκαδικός (ΕΠΣ Αρκαδίας)

12.ΑΕ Ερμιονίδας (ΕΠΣ Αργολίδας)

13.Παναργειακός (ΕΠΣ Αργολίδας)

14.Τσικλητήρας Πύλου (ΕΠΣ Μεσσηνίας)

15.Ομάδα Α’ (ΕΠΣ Αθηνών)

4ος όμιλος (15 ομάδες)

1.Ομάδα Β’ (ΕΠΣ Αθηνών)

2.Ομάδα Γ’ (ΕΠΣ Αθηνών)

3.Ομάδα Δ’ (ΕΠΣ Αθηνών)

4.Εθνικός (ΕΠΣ Πειραιά)

5.Ιωνικός (ΕΠΣ Πειραιά)

6.Προοδευτική (ΕΠΣ Πειραιά)

7.Θύελλα Ραφήνας (ΕΠΣΑΝΑ)

8.Τριγλία Ραφήνας (ΕΠΣΑΝΑ)

9.Ιάλυσος (ΕΠΣ Δωδεκανήσου)

10.Ρόδος (ΕΠΣ Δωδεκανήσου)

11.Εργοτέλης (ΕΠΣ Ηρακλείου)

12.ΠΟ Ατσαλένιου (ΕΠΣ Ηρακλείου)

13.Ερμής Ζωνιανών (ΕΠΣ Ρεθύμνου)

14.ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ (ΕΠΣ Χανίων)

15.Πανθηραϊκός (ΕΠΣ Κυκλάδων)

Σχετικά άρθρα

ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑ
Ζητείται για εργασία
Ενοικιάζεται στην κεντρική πλατεία Γρεβενών
ΕΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ- ΙΩΝΟΣ ΔΡΑΓΟΥΜΗ
ΔΥΑΡΙ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΠΑ
ΤΑΞΙ
Γκαρσονιέρα- Εμμανουήλ Παππά
ΕΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ-ΠΑΡΟΔΟΣ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ
Ιδιαίτερα μαθήματα
ΕΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ-Φαρδυκάμπου
ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ-Εμμ.Παππά-40.000
ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΑΝΔΡΑΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
-Διεύθυνση-GrevenaMedia
ΠΩΛΕΙΤΑΙ
ΕΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ
ΠΩΛΕΙΤΑΙ
Ενοικιάζεται ή Πωλείται
Διαφήμιση ΛΑΔΙΑ
 

Follow Us

ΤΣΙΟΓΚΑΣ
Σεμερτζίδης
TSIOVAKAS

Καιρός

Γρεβενά

Grevena

Fog
Humidity: 100
Wind: 0 km/h
1 °C
3 11
19 Jan 2015
3 11
20 Jan 2015
Κανάλι 28 | Ράδιο Γρεβενά 101,5
ΗΛΕΚΤΡΟΝ