![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Eυχαριστήριο προς το Ιατρικό και Νοσηλευτικό Προσωπικό του Γενικού Νοσοκομείου Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2024/06/euxaristirio.jpg)
Αισθανόμαστε την υποχρέωση να ευχαριστήσουμε δημόσια το Ιατρικό και Νοσηλευτικό Προσωπικό του Γενικού Νοσοκομείου Γρεβενών για την επιστημονική τους αλλά και την ανθρώπινη βοήθεια και συμπαράσταση προς τον σύζυγο και πατέρα μας Γεώργιο Νίκου που έφυγε χθες το βράδυ από τη ζωή.
Η σύζυγος
και τα παιδιά
Δημήτρης και Γιάννης
- Προηγούμενο Πρόγραμμα Μητροπολίτου Γρεβενών κ. Δαβίδ
- Επόμενο Συνεδριάζει το Δημοτικό Συμβούλιο Γρεβενών την Τετάρτη 12 Ιουνίου