![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ευχαριστήριο από τον Ευάγγελο Σημανδράκο
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2018/12/48098902_2109559342436268_4317461680406659072_n-e1544690796203.jpg)
Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλες και όλους μέσα από την καρδιά μου που ζεστάνατε απόψε την αίθουσα της Ευξείνου Λέσχης, μια τόσο κρύα βραδιά. Με συγκίνησε η παρουσία όλων σας και με γεμίζει ευθύνη και έμπνευση να ξεκινήσουμε έναν όμορφο προεκλογικό αγώνα και να πάμε το Δήμο Κοζάνης εκεί που του πρέπει: ΜΠΡΟΣΤΑ!#kozanimprosta
- Προηγούμενο Στους -3 σήμερα Πέμπτη τις πρωινές ώρες η θερμοκρασία- Χιόνια στην πόλη και στα χωριά των Γρεβενών
- Επόμενο Β. Σημανδράκος: «Η Κοζάνη μπορεί να πάει μπροστά» – Σε κατάμεστη αίθουσα η πρώτη παρουσίαση του υποψηφίου Δημάρχου (φωτο-video)