![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Εθιμοτυπική επίσκεψη πραγματοποίησε ο Διοικητής της ΠΕ.ΠΥ.Δ. Δυτικής Μακεδονίας, Αρχιπύραρχος Κορέλας Σωτήριος στον Πρύτανη του Πανεπιστημίου Δυτικής Μακεδονίας
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2022/08/ΦΩΤΟ-1.jpg)
Εθιμοτυπική επίσκεψη πραγματοποίησε σήμερα 03-08-2022 ο Διοικητής της ΠΕ.ΠΥ.Δ. Δυτικής Μακεδονίας, Αρχιπύραρχος Κορέλας Σωτήριος στον Πρύτανη του Πανεπιστημίου Δυτικής Μακεδονίας, Θεοδουλίδη Θεόδωρο, όπου και συζητήθηκαν θέματα κοινού ενδιαφέροντος καθώς και η συνεργασία μεταξύ των δύο φορέων.
Γραφείο επικοινωνιών
ΠΕ.ΠΥ.Δ. Δυτ. Μακεδονίας
- Προηγούμενο Στον Πρωτέα Γρεβενών ο Χρήστος Μαραβέγιας
- Επόμενο Γρεβενά: Εφημερεύοντα και ανοιχτά φαρμακεία για σήμερα Πέμπτη 4 Αυγούστου