![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Εορτασμός της ημέρας των Ηνωμένων Εθνών στην Π.Ε. Γρεβενών την Κυριακή 24 Οκτωβρίου
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2021/10/greek-flag-300x200-1.jpg)
Σας γνωρίζουμε , ότι κατά την 24η Οκτωβρίου 2020 ημέρα Κυριακή , στην πόλη μας θα γίνει γενικός σημαιοστολισμός όλων των καταστημάτων του Δημοσίου , των Ο.Τ.Α., καθώς και των καταστημάτων των Ν.Π.Δ.Δ. , από ογδόη πρωινή ώρα μέχρι την δύση του ηλίου, με αφορμή τον εορτασμό σε ολόκληρη την χώρα , της επετείου ιδρύσεως του Οργανισμού Ηνωμένων Εθνών .
Ο Αντιπεριφερειάρχης
Ιωάννης Γιάτσιος
- Προηγούμενο Σε λειτουργία η ηλεκτρονική πλατφόρμα για την επανένταξη στις 100 η 120 δόσεις – Ποιοι είναι οι δικαιούχοι
- Επόμενο Γρεβενά: Παράταση εγγραφών Kastraki Trail