![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Έναρξη των κινηματογραφικών προβολών στον Κινηματογράφο Γρεβενών με τρεις ταινίες !!!
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2016/09/unnamed-21-e14731693487231.jpg)
Το Cine Grevena με χαρά σας ανακοινώνει την έναρξη των κινηματογραφικών προβολών για την σεζόν 2016-2017 από Πέμπτη 15 Σεπτεμβρίου με τις εξής ταινίες!!!
Την παιδική ταινία της Disney»ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΝΤΟΡΙ»στις 18:00 την ξεκαρδιστική Ιταλική κωμωδία που σημείωσε ρεκόρ εισιτηρίων στην Ελλάδα το φετινό καλοκαίρι «ΠΟΥ ΠΑΩ ΘΕΕ ΜΟΥ»στις 20:00 και την περιπέτεια φαντασίας «ΟΜΑΔΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΑΣ» στις 22:00!!!
- Προηγούμενο Γιατί η Τρίτη και 13 θεωρείται γρουσούζικη
- Επόμενο Σύσκεψη σήμερα στις 2 το μεσημέρι στην Περιφέρεια Δυτικής Μακεδονίας για να εκτιμηθούν οι καταστροφές από τις πλημμύρες.