![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Eπιστολές: «Αναφορά» για τον Blogger
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2013/06/blogger1.jpg)
Κύριε Διευθυντά,
Πληροφορήθηκα ότι «τοπικοί εξουσιαστές» «ανέφεραν» στον Περιφερειάρχη κ.Γ.Δακή όνομα (!!!) υπαλλήλου της Αντιπεριφέρειας Γρεβενών… ως διαχιεριστή του blog “grevenaspot”!!! Οσοι παρακολούθησαν φέτος την τούρκικη σειρά στον Αντένα «Σουλεϊμάν ο Μεγαλοπρεπής» σίγουρα δεν θα έχουν ΟΥΤΕ ΜΙΑ απορία!!!
Με τιμή
Ο Γρεβενιώτης
- Προηγούμενο Οι υποψήφιοι για την τεχνική ηγεσία του Πρωτέα, η δημοτική αρχή και οι … γλάστρες
- Επόμενο Γρεβενά: Ο κλέφτης προσποιήθηκε υπάλληλο του … Υπουργείου Οικονομικών!