![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Διαμόρφωση χώρου πάρκινγκ για την λαϊκή αγορά Νεάπολης
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2021/04/IMG-41a0d6f3e65f3c15f2e1140a11524bc2-V.jpg)
Ο Δήμος Βοΐου προχώρησε στην ενοικίαση έκτασης, πίσω από το κτίριο της πρώην Δ.Ο.Υ. Νεαπόλεως, το οποίο βρίσκεται πλησίον του χώρου διεξαγωγής της λαϊκής αγοράς , και την διαμόρφωσε σε χώρο στάθμευσης οχημάτων, προκειμένου να διευκολύνει τόσο τους εκθέτες -εμπόρους όσο και τους επισκέπτες της λαϊκής αγοράς.
Παρακαλούμε όσους προσέρχονται κάθε Πέμπτη στην λαϊκή αγορά , να χρησιμοποιούν τον χώρο αυτό έτσι ώστε να μην επιβαρύνουν τον κεντρικό άξονα του οικισμού.
- Προηγούμενο Η αχαριστία απέναντι στην προσφορά και το έργο του ευεργέτη Κώστα Ταλιαδούρη
- Επόμενο Aνακοίνωση Rapid test: Αποτελέσματα Δήμου Δεσκάτης