![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ανακοίνωση-Κάλεσμα στο συλλαλητήριο της Φλώρινας
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2018/06/32d4eb6b--1021x576-e1528181686370.jpg)
Το Δ.Σ. του Συλλόγου Φίλων Αγίου Όρους και Τοπικών Μονών Φλώρινας «Ο Άγιος Πα’ι’σιος» ανακοινώνει την ομόφωνη απόφασή του να συμμετάσχει στο συλλαλητήριο που
διοργανώνεται στη Φλώρινα Την Τετάρτη 6 Ιουνίου 2018 και ώρα 19:30 στην Φλώρινα για την ελληνικότητα της Μακεδονίας. Παράλληλα καλεί όλα τα μέλη του να πλαισιώσουν με τη συμμετοχή τους το συλλαλητήριο αυτό.
Με τιμή το Δ.Σ. του Συλλόγου
- Προηγούμενο Ελάφι Γρεβενών (Πινιάρι-προσφυγικός οικισμός) *Του Βασίλη Αποστόλου
- Επόμενο Επιστολή αγωνίας-Μιλτιάδης Καραλής: «Σας κατηγορώ κ. Δήμαρχε για μεγάλη αδιαφορία και απάθεια»