![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ανακοίνωση του Ιατρικού Συλλόγου Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/02/αρχείο-λήψης6.jpg)
Ο Ιατρικός Σύλλογος Γρεβενών εις ένδειξη συμπαράστασης και πένθους στις οικογένειες , του τέως Προέδρου του , την περίοδο 1993-1996 Δ/ντη της Χειρουργικής Κλινικής του Νοσοκομείου Γρεβενών Ιωαννίδη Νεόφυτου και της Βασιλικής Νακούδη συζύγου του συναδέλφου Ειδ. Παθολόγου Εμπρικίδη Αναστασίου , δεν θα πραγματοποιήσει την καθιερωμένη εκδήλωση κοπής της βασιλόπιτας.
Αντ’ αυτού θα δωρίσει χρηματικό ποσό στο Σύλλογο « ΕΛΠΙΔΑ»
Μετά τιμής
Ο Πρόεδρος Δ.Σ. Ο Γεν. Γραμματέας
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΨΕΥΤΟΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΝΤΟΚΩΤΣΙΟΣ
- Προηγούμενο Βέροια: Σκοτώθηκε η νύφη δίπλα στον γαμπρό
- Επόμενο Χαιρετισμός του Ανδρέα Τσιάτα μαχητή στή μάχη τού Σνιχόβου