![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Αγιασμός και εισαγωγή στο Μουσικό Σχολείο Σιάτιστας
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2023/09/Καταγραφή-67.jpg)
Το Μουσικό Σχολείο Σιάτιστας, με νέα διεύθυνση και πλήρως ανακαινισμένο, σας καλεί στον Αγιασμό για τη νέα σχολική χρονιά 2023-2024 σήμερα Δευτέρα 11-9-2023 και ώρα 10.00 π. μ. Επίσης καλεί τους μαθητές και τις μαθήτριες που θέλουν να φοιτήσουν σε όλες τις τάξεις Γυμνασίου και Λυκείου του Μουσικού Σχολείου Σιάτιστας (εκτός από την Α Γυμνασίου) να επικοινωνήσουν με το σχολείο ηλεκτρονικά στο mail@gym-mous-siatist.koz.sch.gr ή τηλεφωνικά στο 2465023461.
Μια διαφορετική νέα χρονιά ξεκινά γεμάτη γνώση και μουσική.
Μουσικό Σχολείο Σιάτιστας “Κωνσταντίνος και Ελένη Παπανικολάου”
- Προηγούμενο Ευχές του Βουλευτή Γιάννη Γιάτσιου για τη νέα σχολική χρονιά
- Επόμενο Αντιπεριφερειάρχης Γρεβενών: Ευχές για το νέο σχολικό έτος