![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Χ.Ο.Σ. Γρεβενών: Την 3η θέση κατέκτησε ο αθλητής Ζιάμπρας Αίολος και την 16η θέση ο Πέκος Γεώργιος στο αγώνισμα Compi του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Παμπαίδων-Παγκορασίδων
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2017/04/7a52166b-17796638_749403825233094_5510135218258334418_n.jpg)
Την 3η θέση κατέκτησε ο αθλητής του Χ.Ο.Σ. Γρεβενών Ζιάμπρας Αίολος και την 16η θέση ο Πέκος Γεώργιος στο αγώνισμα Compi του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Παμπαίδων-Παγκορασίδων, που ολοκληρώθηκε στον Παρνασσό τις 1 και 2 Απριλίου 2017
- Προηγούμενο Το Μουσικό Σχολείο Σιάτιστας στο χορωδιακό φεστιβάλ Πτολεμαΐδας
- Επόμενο Πολυνομοσχέδιο: Πώς γίνονται οι ρυθμίσεις οφειλών προς τους Δήμους