![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ανακοίνωση του συνδυασμού του κ. Δ.Κουπτσίδη για τις σημερινές εκλογές ανάδειξης προέδρου του Δημοτικού Συμβουλίου του Δήμου Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2017/03/αρχείο-λήψης-4.jpg)
Οι σύμβουλοι της Μείζονος Αντιπολίτευσης δεν συμμετέχουνε στην εκλογή Προέδρου του Δημοτικού Συμβούλιου του Δήμου Γρεβενών, μιας διαδικασίας που αφορά ¨¨καθαρά¨ και μόνον την πλειοψηφούσα παράταξη. Είμαστε παρόντες στα δημοτικά δρώμενα και δεν πρόκειται να συμμετέχουμε σε διαπραγματεύσεις που αφορούνε την εκλογή του Προέδρου του δημοτικού Συμβουλίου.
Ο επικεφαλής της παράταξης
Δημοσθένης Κουπτσίδης
- Προηγούμενο Σύλληψη δυο αλλοδαπών στην Πτολεμαΐδα για παράβαση της νομοθεσίας περί τελωνειακού κώδικα
- Επόμενο Μια νίκη σε δύο παιχνίδια για τον Αστέρα Γρεβενών