![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ιερά Μητρόπολη Γρεβενών: Στον Πανηγυρικό Εσπερινό του Αγίου Νεκταρίου στον Βατόλακκο Γρεβενών χοροστάτησε ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Γρεβενών κ. Δαβίδ
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2016/11/unnamed-21-e1478688793508.jpg)
Στον Πανηγυρικό Εσπερινό του Αγίου Νεκταρίου στον ομώνυμο εορτάζοντα ναό στον Βατόλακκο Γρεβενών, χοροστάτησε ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Γρεβενών κ. Δαβίδ, την Τρίτη 8-11-2016.
Ανήμερα της εορτής, ο Σεβασμιώτατος λειτούργησε στον ίδιο Ιερό Ναό, όπου και μίλησε για τον μεγάλο σύγχρονο Άγιο της Εκκλησίας μας, «τὸν ἐν ἐσχάτοις χρόνοις φανέντα ἀρετῆς φίλον γνήσιον».
- Προηγούμενο Η Ελληνική Αστυνομία σε διαρκή μάχη κατά των ναρκωτικών
- Επόμενο Στα λευκά τα Ορεινά Γρεβενά – Χιόνια στην Βασιλίτσα !!! (φωτογραφίες)