![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Έλεγχος καταλληλότητας πόσιμου νερού (21/2/2012)
Με αφορμή τον θόρυβο που προκλήθηκε για την καταλληλότητα του πόσιμου νερού εντός της πόλεως των Γρεβενών, η Δ/νση Δημόσιας Υγείας και Κοινωνικής Μέριμνας ΠΕ Γρεβενών προέβη σε δειγματοληπτικό έλεγχο νερού εκ τριών πηγών την 14/02/2012 τα αποτέλεσμα του οποίου είχαν καλώς με τιμές εντός των επιτρεπόμενων ορίων.
- Προηγούμενο Αποκριάτικες εκδηλώσεις στο Δήμο Δεσκάτης (21/2/2012)
- Επόμενο Συνάντηση της Γ.Γ. με τη Συντονιστική Επιτροπή Αγώνα Εργαζομένων ΟΕΚ-ΟΕΕ (21/2/2012)