![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Η απάντηση του Δήμου Γρεβενών στις φημολογίες σχετικά με την προέλευση των ειδών ζαχαροπλαστείου που προμηθεύτηκε ο Δήμος Γρεβενών για την εκδήλωση της κοπής Πίτας
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2016/02/αρχείο-λήψης-15.jpg)
Σε απάντηση της παρατεταμένης φημολογίας των τελευταίων ημερών σχετικά με την προέλευση των ειδών ζαχαροπλαστείου που προμηθεύτηκε ο Δήμος Γρεβενών για την εκδήλωση της κοπής Πίτας που έγινε την Παρασκευή 5 Φεβρουαρίου 2016, ενημερώνουμε ότι για όλες τις προμήθειες του Δήμου ακολουθούνται οι προβλεπόμενες από τον νόμο διαδικασίες. Συγκεκριμένα για την προμήθεια ειδών ζαχαροπλαστείου ανάδοχος είναι η κυρία Δαδαλή Βασιλική, η οποία διατηρεί κατάστημα στην πόλη μας.
ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ
ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
- Προηγούμενο Επιστολές: Η βασιλόπιτα του Δήμου
- Επόμενο Εγκαίνια στο Πνευματικό κέντρο της Ιεράς Μητρόπολης Γρεβενών (video)