![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Απεβίωσε ο Διευθυντής της Ορθ/κης κλινικής του Γ.Ν. Πτολεμαΐδας «Μποδοσάκειο» Κωνσταντίνος Θεοδωρίδης
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/04/theodoridis2-e1428609495380.jpg)
Απεβίωσε, σήμερα Πέμπτη 09-04-2015, ο Διευθυντής της Ορθ/κης κλινικής του Γ.Ν. Πτολεμαΐδας «Μποδοσάκειο» Κωνσταντίνος Θεοδωρίδης μετά από σύντομη μάχη με τον καρκίνο. Η εξόδιος ακολουθία θα τελεστεί το Σάββατο 11-04-2015 και ώρα 13:00 μ.μ. στον Ι.Ν. Αγίου Ιωάννη Πτολεμαΐδας. Η σωρός θα εκτεθεί στον Ιερό Ναό από τις 11:00 π.μ. της ίδιας ημέρας.
Από την Ορθ/κη Κλινική
- Προηγούμενο Ευχές της Ένωσης Αστυνομικών Υπάλληλων Ν. Γρεβενών
- Επόμενο Ο ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΗΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΔΑΒΙΔ ΠΡΟΣ ΤΟ ΧΡΙΣΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΛΗΡΩΜΑ ΤΗΣ ΙΕΡΑΣ ΜΗΤΡΟΠΟΛΕΩΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ