![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ο Γιώργος Κουτσομήτρος θα αναλάβει τη θέση του γενικού αρχηγού στην ομάδα του Πυρσού
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2014/10/Καταγραφή5.png)
Μια θέση που εδώ και 20 μέρες ήταν ορφανή μετά την αποχώρηση του Βασίλη Τσίπη. Εμείς πιστεύουμε οτι είναι ο κατάλληλος άνθρωπος για την αντίστοιχη θέση μετά τη συγκεκριμένη απομάκρυνση.Αναλυτικά η ανακοίνωση:
”Το σωματείο Φ.Α.Σ ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ανακοινώνει ότι χρέη γενικού αρχηγού στην ομάδα αναλαμβάνει ο Γιώργος Κουτσομήτρος”
Εμείς να το ευχηθούμε καλή επιτυχία στο νέο του πόστο!!
- Προηγούμενο Η ΠΟΕ-ΟΤΑ οφείλει να στηρίζει τους ΙΔΑΧ και όχι να τους εχθρεύεται και να τους συκοφαντεί!
- Επόμενο Συνάντηση με το συμβούλιο της Δημοτικής Κοινότητας ,τα συμβούλια και τους εκπροσώπους των τοπικών κοινοτήτων του Δήμου Γρεβενών πραγματοποίησε ο Δήμαρχος Γρεβενών κ. Γιώργος Δασταμάνης