![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Επιστολές: Να ΄΄μεταβιβαστεί΄΄ ο Δήμος Γρεβενών!!!
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2014/07/Καταγραφή1.jpg)
Κύριε Διευθυντά.
Εφόσον υπήρξαν προτάσεις για ΄΄μεταβίβαση΄΄ της ΑΝ.ΓΡΕ. στο Επιμελητήριο, προτείνω να ΄΄μεταβιβαστεί ΄΄ ο Δήμος Γρεβενών… στον τοπικό Εμπορικό Σύλλογο… και η ΔΕΥΑΓ στο Εργατικό Κέντρο!!!
Με τιμή.
Ο Γρεβενιώτης
- Προηγούμενο Πώληση ΔΕΗ: Η κοινωνία θα μπλοκάρει το έγκλημα! * Άρθρο της Ευγενίας Ουζουνίδου
- Επόμενο Σπουδαία εμφάνιση πραγματοποίησε o αθλητής Τεντόγλου Μιλτιάδης της Γυμναστικής Ένωσης Γρεβενών στo Πανελλήνιο διασυλλογικό πρωτάθλημα στίβου Παίδων – Κορασίδων