![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Άνετη νίκη για την παιδική ομάδα του Πρωτέα επι του Α.Σ.Καστοριάς
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2013/12/Καταγραφή2.png)
Άνετη νίκη για την παιδική ομάδα του Πρωτέα επι του Α.Σ.Καστοριάς με σκόρ 52-33,στο μεγάλο ντέρμπυ της αγωνιστικής .Ετσι ο Πρωτέας εξασφάλισε την πρώτη θέση στον όμιλο του και ταυτόχρονα την πρόκριση στην τελική φάση του πρωταθλήματος παίδων της Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ.Οι παίκτες του Γιάννη Χασιώτη είχαν εκπληκτική απόδοση και με άμυνα για σεμινάριο ,δεν άφησαν κανένα περιθώριο αντίδρασης στους αντιπάλους τους.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 10-10,25-16,43-20,52-33.
Διαιτητές: Τσιαπλής –Παπανικολάου.
ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡ. (Χασιώτης Γιάννης ):
Παπαθεοδώρου ,Τζιουβάρας 4, Παλάσκας 15(3), Κλωνάρας 10, Μπαρτζώκας ,Ψάριας 2, Χαντάβας 13(3),Μαρκόπουλος 2, Ζήμπρας , Τσιόγκας 2, Ασλανίδης ,Τσιμίδης 4.
- Προηγούμενο Ένωση Νέων αγροτών Κοζάνης: Και στην κορφή…. φέτα η ελληνική!!
- Επόμενο H πανέμορφη Αγιά Σοφιά χιονισμένη – [εικόνα]