![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Πολιτιστικός Σύλλογος Ροδιάς: Εκδήλωση με χίλιους πεντακόσιους επισκέπτες
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2024/07/IMG-6fcd19e82463c771886dcd3828564ebf-V-e1721199764312.jpg)
Ίσως η μεγαλύτερη πολιτιστική εκδήλωση που πραγματοποιήθηκε ποτέ σε κοινότητα του Νομού Γρεβενών είναι αυτή που οργάνωσε ο Πολιτιστικός Σύλλογος Ροδιάς ¨ΤΑ ΤΣΕΚΟΥΡΟΥΛΙΑ”. Εκδόθηκαν και πουλήθηκαν χίλια τριακόσια πενήντα εισιτήρια ενώ οι επισκέπτες ξεπερνούσαν τους χίλιους πεντακόσιους. Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Ροδιάς είναι από τους πλέον δραστήριους του Δήμου Γρεβενών ενώ σύμφωνα με πληροφορίες πρόκειται να δραστηριοποιηθεί και στη δημιουργία τμήματος εθελοντών αιμοδοτών.
- Προηγούμενο Δημόσια Βιβλιοθήκη Γρεβενών: Καλοκαιρινή εκστρατεία – Δράση τώρα!
- Επόμενο Το κύπελο του πρωταθλήματος του ΠΑΟΚ στα Γρεβενά, την Παρασκευή 26 Ιουλίου