![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Σχολή Γονέων και Νέων Ζευγαριών Ι.Μ. Γρεβενών μηνός Μαρτίου
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2024/03/Σχολή-Γονέων-μηνός-Μαρτίου.jpg)
Με μία ακόμη ομιλία συνεχίζονται οι όμορφες και ουσιαστικές συναντήσεις στην Σχολή Γονέων & Νέων Ζευγαριών της Ι.Μ. Γρεβενών, για τον μήνα Μάρτιο. Αυτήν την Τετάρτη 13 Μαρτίου 2024 στις 7 μ.μ. στο Πνευματικό Κέντρο της Μητροπόλεως Γρεβενών, η καλεσμένη Νεκταρία Αποστολίδου, Κλινική Ψυχολόγος-συστημική ψυχοθεραπεύτρια θα διαπραγματευτεί το θέμα: “Η οριοθέτηση στις σχέσεις ως προσωπική ευθύνη”, μέσα από την πολυετή εμπειρία της στα προγράμματα ΚΕΘΕΑ ανά την Ελλάδα.
- Προηγούμενο ΚΤΕΛ Νομού Γρεβενών: Ανακοίνωση για τα δρομολόγια από και προς τη Λάρισα
- Επόμενο Ποιοι γιορτάζουν σήμερα Τρίτη 12 Μαρτίου