![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Επιμελητήριο Γρεβενών: Συγχαρητήρια επιστολή για το χρυσό παιδί των Γρεβενών Μίλτο Τεντόγλου
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2021/09/tentoglou_miltos.jpg)
Ο Πρόεδρος και το Διοικητικό Συμβούλιο του Επιμελητήριου Γρεβενών συγχαίρουν το χρυσό παιδί των Γρεβενών Μίλτο Τεντόγλου , για την τεράστια επιτυχία του και το ρεκόρ αγώνων στο Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα στίβου στο Μόναχο.
Άλλη μια σπουδαία διάκριση,προστέθηκε στο πλούσιο βιογραφικό σου, κάνοντας μας ,όλους υπερήφανους . Απέδειξες πως το ταλέντο ,το αγωνιστικό ήθος ,η σκληρή δουλειά και η αποφασιστικότητα ,ανταμείβονται .
Συνέχισε να αποτελείς Παράδειγμα θέλησης και πίστης για όλους τους αθλητές .
Θερμά συγχαρητήρια !
Ο πρόεδρος
Νικόλαος Ράμμος
- Προηγούμενο Συγχαρητήριο μήνυμα του ΓΓ της ΚΕ του ΚΚΕ Δημήτρη Κουτσούμπα στον Μίλτο Τεντόγλου για την κατάκτηση του χρυσού μεταλλίου στο ευρωπαϊκό πρωτάθλημα στίβου στο Μόναχο
- Επόμενο Γρεβενά: Εφημερεύοντα και ανοιχτά φαρμακεία για σήμερα Πέμπτη 18 Αυγούστου