![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Συνάντηση του Αντιπεριφερειάρχη Φλώρινας Σωτήρη Βόσδου με τον Σύλλογο-Σύνδεσμο Αποστράτων Σωμάτων Ασφαλείας Ν. Φλώρινας «η Αγία Ειρήνη»
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2022/08/DSC_0036.jpg)
Τον Αντιπεριφερειάρχη Φλώρινας επισκέφτηκε τη Δευτέρα 1 Αυγούστου 2022 αντιπροσωπεία του νεοεκλεγέντος Διοικητικού Συμβουλίου του Συλλόγου – Συνδέσμου Αποστράτων Σωμάτων Ασφαλείας Ν. Φλώρινας «η Αγία Ειρήνη».
Τον Σύλλογο – Σύνδεσμο Αποστράτων Σωμάτων Ασφαλείας Ν. Φλώρινας «η Αγία Ειρήνη» εκπροσώπησαν ο Πρόεδρος Αναστάσιος Παπαμιχαήλ, ο Αντιπρόεδρος Σάββας Καραβασιλειάδης, ο Ταμίας Πολυνείκης Θεοδουλίδης και το μέλος Ιωάννης Παπαρίζος, οι οποίοι ενημέρωσαν τον Αντιπεριφερειάρχη για τους τομείς που δραστηριοποιείται ο σύλλογος και τα προβλήματα που αντιμετωπίζει ο κλάδος.
Ο Αντιπεριφερειάρχης Σωτήρης Βόσδου συνεχάρη τα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου για την εκλογή τους και ευχήθηκε καλή και δημιουργική θητεία. Επίσης δήλωσε ότι στο πλαίσιο των αρμοδιοτήτων της, η Περιφερειακή Ενότητα Φλώρινας θα συνδράμει στις δραστηριότητες του Συλλόγου.
- Προηγούμενο Νίκος Ανδρουλάκης: Δεν θα επιτρέψουμε η χώρα να επιστρέψει σε εποχές που μπήκαν με αγώνες στο χρονοντούλαπο της ιστορίας
- Επόμενο Πώς οι έμφυλες προκαταλήψεις επηρεάζεουν την ευελιξία στην εργασία