![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
48 ετών ο συμπολίτης μας που έπεσε απο το μπαλκόνι
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2021/01/penthos-1-e1720171858343.jpg)
Ηλικίας 48 ετών ήταν ο συμπολίτης μας πυροσβέστης Ι.Κ. ο οποίος επεσε από το μπαλκόνι στις 9:25π.μ. σήμερα Πέμπτη το πρωί. Η καταγωγή του άδικου συμπολίτη μας ήταν από τον οικισμό του Μεσολάκκου Γρεβενών.
Το Grevenamedia εκφράζει τα θερμά συλλυπητήρια στην οικογένεια του.
- Προηγούμενο Πανευρωπαϊκό ψηφιακό εργαλείο για τη χρήση λιπασμάτων
- Επόμενο ΠΕ Γρεβενών:Υποβολή Αιτήσεων Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για το Πρόγραμμα Αναδιάρθρωσης και Μετατροπής Αμπελώνων της τρέχουσας αμπελουργικής περιόδου