![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Επίσκεψη του Βουλευτή Γρεβενών κ. Ανδρέα Πάτση στο Ειδικό Σχολείο Γρεβενών – Μοίρασε δώρα στα παιδιά του σχολείου για τα Χριστούγεννα
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2021/12/IMG-90c5ae023ac18a2a6ed1399f5cda1564-V.jpg)
Τη Δευτέρα 20 Δεκεμβρίου στις 11:30 ο Βουλευτής Γρεβενών κ. Ανδρέας Πάτσης, συνοδευόμενος από τους συνεργάτες του γραφείου του και μέλη της ΔΕΕΠ Γρεβενών, επισκέφτηκε το Ειδικό Σχολείο Γρεβενών. Μαζί του βρισκόταν και η 8χρονη κόρη του Αλίκη Πάτση η οποία διάλεξε δωράκια για τα παιδιά του σχολείου τα οποία και μοίρασε αποκλειστικά η ίδια για τις γιορτές. Τα παιδιά είπαν τα κάλαντα και έδωσαν στον Βουλευτή μια εικόνα που ζωγράφισαν.
- Προηγούμενο Γρεβενά: Εφημερεύοντα και ανοιχτά φαρμακεία για σήμερα Κυριακή 19 Δεκεμβρίου
- Επόμενο Χριστουγεννιάτικες ευχές από το 1ο ΓΕΛ Γρεβενών