![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Πολύ καλά στην υγεία του ο γιατρός και πρώην Νομάρχης Δημήτρης Ρίγγος
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2012/12/grevenamedia292.jpg)
Πολύ καλά στην υγεία του είναι ο γιατρός και πρώην Νομάρχης Γρεβενών Δημήτρης Ρίγγος.
Το πρόβλημα που παρουσιάστηκε στις 14 Αυγούστου όταν βρισκόταν στα Γρεβενά για να περάσει τη γιορτή του Δεκαπενταύγουστου ξεπεράστηκε και ήδη ο πρώην Νομάρχης Γρεβενών βρίσκεται εδώ και αρκετό καιρό στο σπίτι του.
Η είδηση της βελτίωσης της υγείας του Δημήτρη Ρίγγου χαροποίησε ιδιαίτερα τους Γρεβενιώτες οι οποίοι διαχρονικά τρέφουν ιδιαίτερη αγάπη στο πρόσωπο του Δημήτρη Ρίγγου.
- Προηγούμενο Ο Άι Βασίλης … έφερε (!!!) νέο προπονητή στον Πυρσό
- Επόμενο Χρόνια Πολλά από τον Σύλλογο Σπηλαιωτών Θεσσαλονίκης