![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
H μηχανικός, με ειδικότητα στη διαχείριση φυσικών καταστροφών, Εβίνα Λιοσάτου, στο Ράδιο Γρεβενά τη Πέμπτη 13/5
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2021/05/7fbc6f5984c2e78b4c1609f33cb77883_XL.jpg)
Τη Πέμπτη 13 Μαΐου είναι η άτυπη επαίτιος του μεγάλου σεισμού που χτύπησε την πόλη των Γρεβενών στις 13/6/1995. Ποιες είναι οι υλικές, περιβαλλοντικές, άλλα και ψυχολογικές επιπτώσεις, που υπάρχουν στον πληθυσμό ακόμα και σήμερα ;. Απαντήσεις θα μας δώσει η κ. Εβίνα Λιοσάτου. Μηχανικός, με ειδικότητα στη διαχείριση φυσικών καταστροφών και στη διαχείριση του χώρου, ειδική εκπαιδεύτρια σε τέτοια ζητήματα. Συντoνιστείτε στην εκπομπή ” Πρωινή Φωνή ” της Πέμπτης 13/6, 11:00 με 13:00. Aκούστε μας και διαδικτυακά, πατώντας play στο www.grevenamedia.gr.
- Προηγούμενο Γρεβενά: Ο κορονοϊος «χτυπά» τώρα και τους μαθητές
- Επόμενο Ευρώπη και παραμονή σε πρώτο πλάνο στη Serie A