![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Επιστολές: Η Κοζάνη και ο κορωνοιός…
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2021/03/Χωρίς-τίτλο-3.jpg)
Κύριε Διευθυντά,
Γιατί φωνασκούμε αδίκως εδώ στην Κοζάνη, στην Πτολεμαΐδα και σε άλλους γειτονικούς Δήμους; Δεν τηρούμε τα μέτρα και διαδηλώνουμε. Δεν τηρούμε τα μέτρα και ευθύνονται άλλοι…Είμαστε στα καλά μας; Περιμένω να ακούσω κάτι από τον κ.Θεόφιλο Παπαδόπουλο ή τον Παναγιώτη Πλιάτσο που διαθέτουν μια ανεξάρτητη αντικειμενική δυνατή φωνή. Να πουν την αλήθεια με δημοσιογραφικό θάρρος. Τελεία και παύλα.
Κοζάνη 10-3-2021
Με τιμή
Ένας Κοζανίτης
Υ.Γ. Ας αφήσουν τους αιρετούς στην άκρη γιατί αυτοί βλέπουν παντού ”πελάτες”
- Προηγούμενο Ποιες πόλεις παίρνουν σειρά για δίκτυο φυσικού αερίου- Τον Φεβρουάριο του 2022 ξεκινούν οι εργασίες στα Γρεβενά
- Επόμενο 51 κρούσματα στην Ήπειρο, 22 στα Γιάννινα, ψηλά και η Θεσπρωτία