![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Η γαστρεντερίτιδα έστειλε στο Νοσοκομείο 20 Ροδιώτες
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2012/10/Γ.-Ν.-Γρεβενών.jpg)
Είκοσι κάτοικοι της κοινότητας Ροδιάς μολύνθηκαν από τον ιό της γαστρεντερίτιδας με αποτέλεσμα οι έξι εξ’αυτών να νοσηλευτούν στο Γενικό Νοσοκομείο Γρεβενών …
Οι κάτοικοι της Ροδιάς, υποψιάζονται πως ΄΄ ίσως το νερό να είναι η αιτία της γαστρεντερίτιδας ΄΄ την οποία δεν απέκλεισε και ο Διευθυντής της Παθολογικής Κλινικής του Νοσοκομείου Γρεβενών.
- Προηγούμενο Ανοιχτή διαμαρτυρία για τις φόλες
- Επόμενο Πρεμιέρα στο πρωτάθλημα της Β’ κατηγορίας – Αναλυτικά τα αποτελέσματα