![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Η συνέντευξη που έδωσε ο έφορος της Γυμναστικής Ένωσης Γρεβενών κ. Γιάννης Παπαζήσης , στο Ράδιο Γρεβενά 101,5 . Δευτέρα 18/5
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2020/05/57cf30ca65eec4ac35efaa7cec7af001_XL-1.jpg)
Ένα από τα πιό ζωντανά κύτταρα της πόλης μας είναι η Γυμναστική Ένωση Γρεβενών . Τη Δευτέρα 18/5 , ο έφορος του σωματείου κ. Γιάννης Παπαζήσης μας ενημέρωσε για όλες τις εξελίξεις . Τι θα γίνει με τη χρήση του δημοτικού γηπέδου και τις προπονήσεις των αθλητών ? Ποιοι αγώνες θα τελεστούν στη πόλη μας ? Θα γίνουν κανονικά τα Αχίλλεια ? Αυτά και πολλά άλλα συζητήθηκαν με το δημοσιογράφο του Ράδιο Γρεβενά 101,5 , Μάκη Λιοσάτο . Εδώ μπορείτε να ακούσετε τη συνέντευξη :
Συντονιστείτε στην εκπομπή που αγαπά τον αθλητισμό και τη πόλη , ” Πρωινή Φωνή ” για όλο το Μάιο Δευτέρα έως Πέμπτη από τις 11:00 έως τις 13:00 . Ακούστε μας ζωντανά και στο ίντερνετ πατώντας play στο www.grevenamedia.gr .
- Προηγούμενο Ενημέρωση υποψηφίων για τις Στρατιωτικές Σχολές
- Επόμενο Covid-19: Η ημερήσια αναφορά για τα Νοσοκομεία της Δ.Μακεδονίας (20/5)