![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Τον Α.Ε.Π.Σ. Μαχητές Πειραματικό θα αντιμετωπίσει ο Φ.Ο.Πρωτέας Γρεβενών το Σάββατο 29 Φεβρουαρίου
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2020/02/MAXITES.jpg)
Τον Α.Ε.Π.Σ. Μαχητές Πειραματικό θα αντιμετωπίσει ο Φ.Ο.Πρωτέας Γρεβενών ,το Σάββατο 29-2-2020 & ώρα 17:00 στο ΔΑΚ Γρεβενών στα πλαίσια της 20ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της Β΄Εθνικής Ανδρών .
Η ομάδα των Γρεβενών μετά την πολύ σημαντική εκτός έδρας επιτυχία της ,θα επιδιώξει να πάρει ακόμη μια νίκη ,σ΄ενα πολύ δύσκολο και κρίσιμο παιχνίδι για την παραμονή στην κατηγορία .
Το Δ.Σ.του συλλόγου καλεί το φίλαθλο κοινό της πόλης ,για μία ακόμη φορά ,να ΄΄γεμίσει΄΄ το Κλειστό της πόλης μας και να γίνει ο έκτος παίκτης της ομάδος των Γρεβενών.
- Προηγούμενο Διάκριση του Μουσικού Σχολείου Σιάτιστας στους Πανελλήνιους Αγώνες Τέχνης
- Επόμενο Η «ΕΛΠΙΔΑ» χόρεψε και διασκέδασε στους ρυθμούς της Αποκριάς (Φωτογραφίες)