![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Η κ.Γεωργακοπούλου θα εκπροσωπήσει την Κυβέρνηση
Σας γνωρίζουμε ότι κατά τον εορτασμό της Εθνικής Επετείου της 25ΗΣ Μαρτίου που θα πραγματοποιηθεί στην πόλη των Γρεβενών, την Κυβέρνηση θα εκπροσωπήσει η Γενική Γραμματέας Αποκεντρωμένης Διοίκησης Ηπείρου -Δυτικής Μακεδονίας κ, Δήμητρα Γεωργακοπούλου.
Ο ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΑΣΤΑΜΑΝΗΣ
- Προηγούμενο Παράνομη χρήση δηλητηριασμένων δολωμάτων
- Επόμενο «Ιστορίες για αρκούδες» Σάββατο 26 Μαρτίου ΓΡΕΒΕΝΑ