![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Πρόσκληση σε διαβούλευση
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2019/04/ggg.jpg)
Οι τοπικές κοινότητες Τρικώμου – Σπηλαίου-Κηπουρείου, Ο Πολιτιστικός – Περιβαντολογικός Σύλλογος Μοναχιτίου, ο Πολιτιστικός Σύλλογος Τρικώμου «Άγιος Αθανάσιος», ο Σύλλογος Σπηλαιωτών Θεσσαλονίκης, η Ιστορική Λαογραφική Εταιρεία Σπηλαίου και ο Αντιπεριφερειάρχης Παιδείας Πολιτισμού και Αθλητισμού,
Διοργανώνουν δημόσια διαβούλευση την Δευτέρα 8 Απριλίου 2019 στις 7.30 μ.μ στο Δημαρχείο Γρεβενών με θέμα: «κατασκευή υδροηλεκτρικού φράγματος στη θέση Αγία Παρασκευή Τρικώμου-Σπηλαίου και οι επιπτώσεις στη χλωρίδα- πανίδα και το μικροκλίμα της περιοχής.
Ο Αντιπεριφερειάρχης Παιδείας Πολιτισμού και Αθλητισμού : Δασκαλόπουλος Αντώνιος
- Προηγούμενο Κλειστά Γυμνάσια και Λύκεια, στις 12 Απριλίου
- Επόμενο Βιογραφικό Νικολαου Τσιάτα υποψήφιου δημοτικού συμβούλου Γρεβενών, με τον συνδυασμό “Δήμος για Όλους “