![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Δεν θα λειτουργήσουν την Τρίτη 15 Ιανουαρίου, ο Α΄ Παιδικός Σταθμός και ο Β΄ Βρεφονηπιακός Σταθμός του Δήμου Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2019/01/nipiagogeio-e1547463751530.jpg)
Το Κέντρο Κοινωνικής Αλληλεγγύης και Αθλητισμού του Δήμου Γρεβενών σας ανακοινώνει ότι ο Α΄ Παιδικός Σταθμός και ο Β΄ Βρεφονηπιακός Σταθμός του Δήμου Γρεβενών δεν θα λειτουργήσουν την Τρίτη 15 Ιανουαρίου 2019.
- Προηγούμενο Ματαίωση συνεδρίασης του Περιφερειακού Συμβουλίου Δυτικής Μακεδονίας, λόγω της εκδημίας του Μακαριστού Μητροπολίτη Σισανίου και Σιατίστης κκ Παύλου
- Επόμενο Υγεία και Ανάπτυξη: Ποιοτική εξειδίκευση σε υπηρεσίες και προϊόντα